Choose your language (Dil Seçimi Yapınız)

 

.:: AKER KALIP ::.

MENÜ

  ANA SAYFA
  HAKKIMIZDA
  ÜRÜNLER
  SERTİFİKALAR
  KATALOG
  BİLGİ / İSTEK / ŞİKAYET
  İLETİŞİM
 
DÖVİZ KURLARI
EKSTRALAR

    Online: 2
 :: ANASAYFA

     Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız,25 yıla yaklaşan kalıpçılık hayatında plastik boru sektörünün Türkiye’de gelişmesine önderlik etmiş firmalardan biridir.Kuruluşundan bugüne atık su boru ek parça kalıbı üreten firmamız,sektördeki birçok boru imalatçısı ile, ek parça üretiminin proje aşamasından ürünün ambalajına kadarki süreçte,beraber çalışmış, danışmanlık,personel eğitimi,servis,periyodik kalıp bakımı konularında yardımcı olmuştur.

     Dünya da gelişen kalıp  teknolojilerini takip ederek,kalıp tasarımında,ürün analizinde, CAD ve birçok yardımcı bilgisayar programı kullanılmaya başlanmış,üretim safhasında bilgisayarlı makine parkı arttırılmış ve CAM sistemleri ile desteklenmiştir.Kalıp imalatında olabilecek en kısa zamanda işlem zincirini tamamlamak ve yüksek kalite enjeksiyon kalıbı imal etmek hedeftir.En yüksek mühendislik standartlarında,kaliteli malzeme kullanarak,uygun ve kontrollü ısıl işlem yaparak,kalıbın on yıllarca çalışmasını sağlamak ilkedir. Kalıp göz adetlerini çoğaltırken,çevrim zamanını en az arttırmak,maçalarda collapsible ve soğutma elemanlarında AKER standartlarını geliştirmek için Ar-Ge çalışmalarında KOSGEB ve TÜBİTAK ile ortak çalışmalar yapılmaktadır.

 
  :: GÜNCEL DUYURULAR 15.09.2010
 
AKER KALIP 2010 Yılı Ürün Kataloğunu İndirmek İçin TIKLAYINIZ .
AKER KALIP ve İMALAT SAN. LTD. ŞTi Almanya/Düsseldorf 27/10-03/11/2010 tarihleri arasındaki K 2010  Fuarındayız. Stand no  :  11D25-8 . Fuarda görüşmek üzere…
AKER KALIP ve İMALAT SAN. LTD. ŞTi ' nin Resmi Web Sitesi www.akerkalip.com.tr Hizmete Girmiştir ...